• Обновено
Miserwe Diffuser 500ML Етерично Масло Diffuser со Прилагодливи Магла Режим и 4 Тајмер Поставување Diffuser за Етерични Масла Безводни Авто Shut-off за Домашната Канцеларија Јога Спа

Miserwe Diffuser 500ML Етерично Масло Diffuser со Прилагодливи Магла Режим и 4 Тајмер Поставување Diffuser

Оценката:
DEN 599.76

Тековен
Во магацинот.

【Го исклучите ДИЗАЈН】 : Длабок Сон ≤ 20d B, ви дадат тивко и пријатно на животната средина.Го надополнува вода и исхрана во клетките, го прават кожата влажна, чиста, бела и природни. 【ВИСОК КАПАЦИТЕТ】 : Ова diffuser е исклучително тивок кога се работи и за голем 500ml вода капацитет дека може да продолжи со употреба до 10 часа секој пат.Diffuser етерични масла им даде на вас и вашето семејство сладок сон или обезбеди пријатна средина за здрав, работење и живеење. 【ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ФУНКЦИЈА】 : Ова diffuser може да се контролира со далечински управувач (вклучена), можете лесно да го вклучите/исклучите, да го прилагодите од низок магла на висока магла и да го поставите тајмерот без да остават вашиот кревет или троседот. 【4 ТАЈМЕР ПОСТАВУВАЊЕ И ПРИЛАГОДЛИВИ МАГЛА】 : Повеќе магла nebulizer режими и тајмер, и авто shut-надвор за да се заштити уредот.diffuser може да додадете кислород во една молекула на воздухот и етерични масла помогне ефикасно да се елиминира мирис, која може да се создаде удобна околина за живеење. 【АВТО SHUTS-ОФ】 : Кога времето е горе или водата да истече времето, diffusers за етерични масла ќе се исклучи.Совршен за семејство и пријатели кои сакаат ароматерапијата. 1. Во "МАГЛА" копчето, притиснете еднаш : магла режим за 1 часа,притиснете двапати : магла режим за 2 часа,притиснете на трети : магла режим за 3 часа,притиснете на четврто : на, притиснете "МАГЛА"копчето за 3 секунди за да го исклучите. 2. Притиснете го копчето "ВИСОК/НИЗОК" копчето за да се префрлате помеѓу слаба/strong Магла.Кога ќе го вклучите diffuser, маглата е во ниски магла режим на стандардно. 3. Притиснете го копчето "СВЕТЛИНА" копчето еден време да се претвори во светлина на авто-промена на режимот.Притиснете го копчето "СВЕТЛИНА" копчето повторно за да се промени и изберете ја вашата омилена боја, или притиснете го копчето "СВЕТЛИНА" копчето за 3 секунди за да го вклучите светлото на исклучување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.