• Обновено
SYCOOVEN Велосипед Задните Седишта се Справи со Притисокот Не се Лизга Деца' Безбедноста се Справи со Притисокот Велосипеди Детето на задното Седиште Потпирач за Вело?

SYCOOVEN Велосипед Задните Седишта се Справи со Притисокот Не се Лизга Деца' Безбедноста се Справи со Притисокот

Оценката:
DEN 2152.80

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Направен од челик, кој е силен и издржлив и може да се користи за долго време.Таписерии изработка, не е лесно да исчезнат и да се оштети.Можете да ги користите и да се купи со доверба.Не-се Лизга на Зафат : се Дизајнирани со анти-лизга детали и има посебна текстура.Силна контрола за да се спречи лизгање и да се обезбеди безбедност.Цел : Тоа е многу по мерка на детето и ќе ви донесе и вашите деца најдобар возачко искуство.Лесен за Користење : едноставен за инсталација и отстранување, без демонтирање на седиштето.Четири дупка одредување завртка поправки на железна плоча на цврсто поправи велосипедот потпирач на рамката.Тоа може да се користи во стандард велосипед полици и се чести во повеќето велосипеди.Исклучителна црна изглед може да се направи вашиот велосипед повеќе убави.Широка Примена : : 4cm завртка да може ефективно да се прилагоди на измери големината и е погодна за инсталирање на различни велосипеди, како што се хибрид велосипеди, станица вагони, обичните велосипеди, планински велосипеди, електрични возила, патот велосипеди, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.