• Обновено
На Detangler Класичен Detangling Коса Четка Миризливи - Ананас

На Detangler Класичен Detangling Коса Четка Миризливи - Ананас

Оценката:
DEN 453.12

Тековен
Во магацинот.

Класичен Detangler коса четка со Ананас миризливи иглички!.Detangling коса четка со 3 нивоа на detangling технологија.Постигнат салон резултати дома - лесно, оштетување на слободни и 'нема повеќе солзи'.Патентирана pin configuration (конфигурација) - игли планирам без напор преку tangles и јазли.Лесен дизајн со не се лизга на зафат - contoured иглички форма на обликот на главата.Скроти вашиот tangles со Detangler Класичен коса четка.Супер флексибилни мулти-должина на иглички планирам без напор преку јазли.Лесни удобност зафат дизајн обезбедува оптимална контрола на минимизирање на штетата предизвикана од tugging и влечење.Погоден за сите типови коса и нежно на двете влажна и сува коса.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.