• Обновено
Силика Гел mousemats 240mmx200mmx2mm Позитивни Печати Црвен Шафран

Силика Гел mousemats 240mmx200mmx2mm Позитивни Печати Црвен Шафран

Оценката:
DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Generice производи.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Добар материјал, издржлив и лесен, од гребнатини, нечистотија, и други дневен надомест на штета.Таа е направена од страна neoprene.силика гел mousemats 240mmx200mmx2mm Позитивни печати Црвен Шафран.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.