• Обновено
YLYWCG бански костуми perfect за Девојки,Сирена Опашки за Пливање Бикини Пливачки Костими Поставува за Малку Девојки Деца Детето и Жените,Swimmable Опашка Костим за капење 3P

YLYWCG бански костуми perfect за Девојки,Сирена Опашки за Пливање Бикини Пливачки Костими Поставува за Малку

Оценката:
DEN 955.20

Тековен
Во магацинот.

Обезбеди најдобар подарок за девојки, сопруги, љубовници и пријатели за сите стилови на облека.Бидејќи овој производ е сопствен модел, ако сакате да нарачате, ве молиме да се наведе висина, тежина, мерења (градите, половината, колковите) во e-mail пораката.Направени од spandex и памук, бојата не е избледени или подмачкано, тоа е растеглив, еластична, флексибилен и лесно да се исуши.Симпатична и згодна риба скали направи да изгледаат повеќе како бајка сирена принцеза.Сирена опашка пливаат/облека, совршен за на плажа одмор, базен партии, пливање, играње на улоги и фотографии.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.