• Обновено
Трепет Ѕид Панели,12 Сребрени Sequin Панели,Трепет Позадина Sequin Ѕид за Настан Оркестарот Свадба Годишнината Роденден Декорации

Трепет Ѕид Панели,12 Сребрени Sequin Панели,Трепет Позадина Sequin Ѕид за Настан Оркестарот Свадба Годишнината

Оценката:
DEN 1463.76

Тековен
Во магацинот.

Долготрајни : Нашата трепет ѕид панели се направени екстремно издржливи полимерни материјали и не-токсични премази, која може да се застане на тестот на времето, и не ќе го изгуби сјај или рефлексивноста дали во затворени простории или на отворено.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : трепет На sequin ѕид панел е многу лесно да се инсталира и да се расправаме слободни.Секој панел е пре-собрани, сите што треба да направите е да го конфигурирате вашиот форма и потоа да го инсталирате каде што сакате.ШИРОК ДЕКОРАЦИЈА : Овие Панели може да се користи како фото кабина backdrops за повеќе настани како што се Свадби, Родендени, Булчински Тушеви, Бебето Тушеви, Слика Рамки, па Дури и Ѕидови.ИЗДРЖЛИВИ : Нашата трепет ѕид панели се направени екстремно издржливи полимерни материјали и не-токсични премази, која може да се застане на тестот на времето, и не ќе го изгуби сјај или рефлексивноста дали во затворени простории или на отворено.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако не сте задоволни со нашите производи,само кажете ни и ние ќе рефундирање на дека безусловно во целост.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : трепет На sequin ѕид панел е многу лесно да се инсталира и да се расправаме слободни.Секој панел е пре-собрани, сите што треба да направите е да го конфигурирате вашиот форма и потоа да го инсталирате.ШИРОК ДЕКОРАЦИЈА : Овие Панели се совршени за Свадби, Родендени, Булчински Тушеви, Бебето Тушеви, Слика Рамки, па Дури и Ѕидови.ИЗДРЖЛИВИ : Нашата трепет ѕид панели се направени екстремно издржливи полимерни материјали и не-токсични облоги, не ќе го изгуби сјај или рефлексивноста дали во затворени простории или на отворено.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.