• Обновено
LIMEI-ЗЕН-Жица за Заклучување, Патот Велосипед Брава, Електрични Мото Велосипед Анти-Кражба Синџир Челик Кабел за Заклучување, Јава Опрема, Црна

LIMEI-ЗЕН-Жица за Заклучување, Патот Велосипед Брава, Електрични Мото Велосипед Анти-Кражба Синџир Челик Кабел

Оценката:
DEN 2368.80

Тековен
Во магацинот.

1.1.8m висока цврстина челик кабел, висока цврстина челик жица е заплетка, безбедно и издржливи. 2. ABS еколошки материјали, без мирис, нетоксичен и еколошки материјали, не е лесно да се деформира, долгорочно отпорни на топлина и практичен живот. 3. Прекрасен изглед, транспарентни дизајн, издржлив и лесен. 4. Висок квалитет на чист бакар, издржлив и не-rusting, ножот структура.Нашата компанија има добра гаранција за квалитет систем и по-продажбата на услугата систем.Нашата логистика ќе биде побрзо од веб-сајт.Ве молиме да се чувствуваат слободни да се одржи вашата цел.Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас прв пат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.