• Обновено
Weiser Ореол Допрете Wi-Fi Smart Брава со Отпечаток Читателот, Без Хаб е Потребно, Кој SmartKey Безбедност

Weiser Ореол Допрете Wi-Fi Smart Брава со Отпечаток Читателот, Без Хаб е Потребно, Кој SmartKey Безбедност

Оценката:
DEN 11109.36

Тековен
Во магацинот.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.На Хало(TM) Допир отпечаток smart заклучување овозможува да едноставно да го користите вашиот уникатен отпечаток за да го заклучите и отклучите вашиот вратата.Хало(TM) Допир има Wi-Fi способност вградена во кој ги поврзува директно до вашата домашна Wi-Fi мрежа и паметен телефон за безбедна smart home, која не бара трети лица smart home центар, панел или претплата.Ова заклучување на вратата има до 100 отпечатоци од прсти (50 корисници), така да може да добие пристап до вашето семејство и пријатели со своите уникатни отпечатоци и да управувате со пристап преку Weiser стан (паметен телефон и Wi Fi конекција потребно; да не се вклучени).Исто така можете да ја заклучите и проверка на статусот на Ореол користењето на гласовни команди со Алекса и Google Асистент уреди (двете се продаваат одвоено).Оваа единствена цилиндар deadbolt можат да бидат заклучени или отклучени со помош на вашиот отпечаток или копчето од надвор, како и пак копчето од внатре.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.