• Обновено
34 Компјутери Пластични Опрема Мултифункционален Црв Брзини Појас Макара

34 Компјутери Пластични Опрема Мултифункционален Црв Брзини Појас Макара

Оценката:
DEN 897.60

Тековен
Во магацинот.

Таа е вклучена опрема и гумени бендот,мешавина боја брзини во торба. 100% сосема нов и висок квалитет.DIY модел на машина додатоци,деца инструмент додатоци,најдобри DIY додатоци.Различни стилови и големини,можете да избор било која големина сакате.Материјал : Пластика.Опис : - 100% сосема нов и висок квалитет. - DIY модел на машина додатоци,деца инструмент додатоци,најдобри DIY додатоци. - Таа е вклучена опрема и гумени бендот,мешавина боја брзини во торба. - Различни стилови и големини,можете да избор било која големина сакате. - Материјал : Пластика.Спецификација : - Size : - Брзини дијаметар приближно 0.5-6cm - Гумени бендот дијаметар околу 1.5-4cm - Рек : (L)x(W) : 12.5 x 0.7 cm Package Вклучува : 1 сет брзини торба(мешавина боја).

Параметри на производот

- Size:
- Gears diameter approx  0.5-6cm :
- Rubber band diameter approx  1.5-4cm :
- Rack:
(L)x(W)
Package Includes:
1 set gears bag(mix color) :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.