• Обновено
Дизел 25 Широк Сомот Барел Стол, 19.5 H x 25 W x 24 D, Целокупната: 29 H x 25 W x 24 D

Дизел 25 Широк Сомот Барел Стол, 19.5 H x 25 W x 24 D, Целокупната: 29 H x 25 W x 24 D

Оценката:
DEN 21378.24

Тековен
Во магацинот.

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. : 19.5" H x 25" W x 24" D, Целокупната : 29" H x 25" W x 24" D. Ниво на Собрание : Делумно Собранието, Длабочина на Седиште : Стандард (21" - 28"). : 11" Ж, : 36 lb.Перница Изградба : Пена, Седиште Висина (Инчи) : 19.5. Тежина Капацитет (кг) : 250, Тежина Капацитет : 250 lb.НА ПРВ ПОГЛЕД 1. Длабочина На Седиште : Стандард (21" - 28") 2. Седиште Висина (Инчи) : 19.5 3. Тежина Капацитет (кг) : 250 ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Вкупно : 29" H x 25" W x 24" Д ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. Вртливата : Нема 2. Перница Изградба : Пена 3. Рамка Материјал : Метал 4. Ниво на Собрание : Делумно Собрание 5. Тежина Капацитет : 250 lb.ОНА ШТО СЕ ВКЛУЧЕНИ? 1. Отоманската : Нема 2. Фрли Перници : Нема ТЕГОВИ & ДИМЕНЗИИ 1. Вкупно : 29" H x 25" W x 24" D 2. Седиште : 19.5" H x 25" W x 24" D 3. Назад Димензии : 11" H 4. Целокупниот Производ Тежина : 36 lb. 5. Минимална Вратата Ширина - страна на Страна : 30" СПЕЦИФИКАЦИИ 1. : 29" H x 25" W x 24" D 2. : 19.5" H x 25" W x 24" D 3. : 11" H 4. : 36 lb. 5. : 30" може исто така како следниве производи 1. Alivia Фотелја, Тежина Капацитет : 250 lb., Назад Тип : Перница назад 2. Marrone Фотелја, Врати се Пополни Материјал : Пена, Тежина Капацитет (кг) : 200 3. Giusti 27.2" W Tufted Faux Кожа Вртливата Барел Стол, Тежина Капацитет : 285 Килограми, Врати Се Пополни Материјал : Пена 4. Пиа Тапациран во Сива, Гаранција Должина : 1 Година, Тапациран : Yes 5. Slaven 21.25" Барел Стол, Тапациран : Да, Врати Се Пополни Материјал : Пена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.