• Обновено
SRAM Црвено AXS Моќ Метар Комплет - Вклучува Пред Derailleur Сива, 54/41T

SRAM Црвено AXS Моќ Метар Комплет - Вклучува Пред Derailleur Сива, 54/41T

Оценката:
DEN 1678.80

Тековен
Во магацинот.

SRAM.ЦРВЕНО AXS Моќ Метар Комплет.Директни Планината Chainrings.ЦРВЕНО AXS Моќ Метар Kit Includes ЦРВЕНО AXS 2-позиција пред derailleur AXS от за лесна за следење и фирмверот upgrades Power читања се точни рамките +/-1.5% и не т погодени од климатските услови во текот на ride Power рамнотежа мерки лево и десно нозе separately SRAM X-SYNC широк-заб, тесен-заб chainring технологија обезбедува максимална синџир control8-топ директни планината компатибилност само за нови ЦРВЕНИ e Tap AXS cranks Item Specifications Chainline/Центар Compatibility130 Hubs Chainline/Центар Compatibility135/142 Патот Диск Центри.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.