• Обновено
CYHO Мобилен Телефон Возило Поддршка Стојат Пластични Кристал, Додаток за Полнење во Супермаркет;Bycicle Продавница;Видиме Продавница, 75x65x95(MM), Бела боја, 1 Парче Возило ?

CYHO Мобилен Телефон Возило Поддршка Стојат Пластични Кристал, Додаток за Полнење во Супермаркет;Bycicle Продавница;Видиме

Оценката:
DEN 1939.20

Тековен
Во магацинот.

Производот е во модерен стил и концизни во изгледот.Не лепак и траги остануваат по производ е расклопуваат.Производот не го блокира вашиот поглед, не се лизга и анти-се тресат.Производот може да биде цврсто залепен на автомобил, не е лесно да падне.Материјалите кои се користат во производите се прекрасни, и тоа е парична казна во изработка.Применливи Прилики : Супермаркет;Bycicle Продавница;Видиме Продавница;Авто Воздухот се Пропустливи;Возило Инструмент-Таблата;Автомобилската Продажба Servicshop;Десктоп;Возење;Мобилен Телефон;Бришачи Боја : Бела Материјали : Acrylonitrile Butadiene Styrene,Кристал Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 150(G) Должина : 75(MM) Ширина : 65(MM) Висина/Дебелина : 95(MM) Ширина На мобилен телефон Клип : 75(MM) Пакет се Вклучени : 1 парче Возило Заградата Лулка Стојат Планината Карактеристики : Производот е во модерен стил и концизни во изгледот.Не лепак и траги остануваат по производ е расклопуваат.Производот не го блокира вашиот поглед, не се лизга и анти-се тресат производот може да биде цврсто залепен на автомобил, не е лесно да падне.Материјалите кои се користат во производите се прекрасни, и тоа е парична казна во изработка.Лесно да се носат поради своите мали димензии и лесен.Производот е мал во големина и не заземаат простор.Производот е лесно да се инсталира, лесно за ракување.Производот поддржува multi-агол на ротација, обезбедување на повеќе насочен поглед.Производот е мазна и се чувствува удобно поради голема густина сечење и полирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.