• Обновено
XINFU Магнетни Телефон Автомобил Планината 360 Ротација Stong Магнет Мобилен Телефон Држач за Автомобил Табла Долго Рака Силна Suctionfit Мобилен Телефон за во Автомобил Пла?

XINFU Магнетни Телефон Автомобил Планината 360 Ротација Stong Магнет Мобилен Телефон Држач за Автомобил Табла

Оценката:
DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

1. На семафорот телефон носител е надграден, особено во однос на вшмукување.Постои слој на слатка гел на неа, што може да издржи товар од 15 килограми; ултра-леплива нано-силициум лепило може цврсто да се поправи телефонот носителот на автомобилот.Се тресат, и може да биде ефикасно adsorbed на шофершајбната и табла, дури и на нерамни површини.За разлика од другите производи, телескопски стап направени од високо-густина алуминиум легура има најголема издржливост и сигурност. 2. Магнетното мобилен телефон рамка е опремен со 6 изградена-во ретки N52 магнети, дури и со телефонски кутија, вашиот телефон може да биде цврсто инсталиран на моќна магнетна мобилен телефон држачот.Не се лизга и отпорно на гребење силикони подлога може цврсто да се поправат сите паметни телефони, и шок-апсорбирање на автомобил телефон носителот може да се обезбеди повеќето удобно возење искуство дури и на нерамни патишта или острите свиоци.Во исто време, затворен магнетно поле нема да влијае на телефонски сигнал. 3. Лесно да се инсталира и расклопување!Не грижете се за телефон маска, само слајд приложените метална плоча помеѓу телефон и телефонот случај, или ставете ја во телефонот случај.Големината на телефонот не е ограничено, и тоа е компатибилен со сите паметни телефони (на пример, i Phone 12/12 Pro/SE/Max/XR/X/Xs/5/5 Plus/8/8 Plus/7/7 Plus, Samsung Галакси S8/S8 Плус)/ S7 / S10 / S10 Плус / S9 Плус / Note 8, Sony LG, Nokia, Google Nexus, Huawei GPS навигација, итн. 4. Надградена магнетни автомобил телефон носителот има прилагодливи телескопски рака.Автомобилот носителот дека може да ротира 360° ви овозможува да го навалите на телефон и да ја претвори во вертикален или хоризонтален режим за навигација во возила, слушање музика и правење на повици. 5. Пакување листа : магнетни телефон седиште * 1, метал гума лист * 2 (ве молиме имајте на ум дека најдобро е да се утврди позицијата на табла во едно време, а тоа е не се препорачува да го промените фиксна позиција повеќе пати).XINFU Магнетни Телефон Автомобил Планината 360 Ротација Stong Магнет Мобилен Телефон Држач за Автомобил Табла Долго Рака Силна Suctionfit Мобилен Телефон за во Автомобил Планината со i Phone 12 11 про XS max se 8 10 9 Samsung s21 s20t.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.