• Обновено
Pointyard Дрвени Cornhole Сет, 3x2Ft Класичен Cornhole Отворено Игри утврдени со 8 Сите Временски услови Cornhole Грав Торби и Носење - Преносни Дворот Cornhole Одбор Игра за Деца Возрасни

Pointyard Дрвени Cornhole Сет, 3x2Ft Класичен Cornhole Отворено Игри утврдени со 8 Сите Временски услови Cornhole

Оценката:
DEN 1919.76

Тековен
Во магацинот.

【TAILGATING ГОЛЕМИНА CORNHOLE ПОСТАВИТЕ】Оваа Целосна Cornhole Сет вклучува 2 tailgating големина свитлива cornhole одбори (3'x2'), 8 сите временски услови универзална големина cornhole грав кеси(5.12"х5.12",сина и црвена), 1 трајни патент торба и 1 Упатство, доаѓаат со се што ви треба.Овој фасцинантен cornhole отворено играта е сите ние треба да rouse нашиот летен одмор духови, совршен за семејството reunions, пријател термин, партија, кампување, backayrd собир и сл. 【ЦВРСТО ДРВО КОНСТРУКЦИЈА ЗА долготрајна】Pointyard cornhole одбори на концизен стил се направена од премиум Нов Зеланд Борови Дрва во рамки и тешки-должност мазна топола дрво во мулти-слој иверица, кој светлина-тежина, трајни и анти-напукнување карактеристики.Вреќа полна со пластични пелети се направени од 12oz патка canva и густа крои, која нема да мувла или да се издува, производ прашина.Pointyard дизајнери се фокусира на деталите и облагородува секоја елементи за да се изгради голема cornhole игри во собата. 【ПРЕНОСНИ т направи вашиот cornhole одбор хаос.Совршен група игра за сите возрасти да се игра повод, може да се одигра во Парк, Кампување, Плажа, Плажи, Cookouts, Campsites, Двор, Партии, Свадба и многу повеќе.Како еден од најпопуларните отворено игри во Америка, cornhole отворено играта не е на возраста или вештина на граница.Се тоа ќе ви донесе вашите пријатели или членови на семејството целата попладне на фрли игра и за забава.Со лепило рака и количка за гајби и нозете, може да се свитка нозете, усогласување на две плочи и ги спои заедно.Изградена во сметководствената рачка, тоа е пренослив и лесни за складирање.Да се ослободи од вршење на случај, погодно за вас да го однесе насекаде.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.