• Обновено
Reko Ванила Pizzelle - 6 Pack

Reko Ванила Pizzelle - 6 Pack

Оценката:
DEN 1031.76

Тековен
Во магацинот.

Вкусни Италијански Stlye Pizzelle Колачиња.Уверение Кошер. 7oz * Пакет од 6. Без Конзерванси И Без Транс Масти. **ЗАБЕЛЕШКА** Pizzelles се многу КРЕВКА и предмет на ПОМАЛИ ШТЕТИ.Ние ќе бидеме пакување со заштитни материјали колку што е можно, но тоа не гарантира 100% сите колачиња ќе бидат доставени во совршена состојба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.