• Обновено
Кафез Орев, Клип На Ореви, 20pcs/наместите Network Кабинет Рек Завртки & Кафез Ореви Асортиман Kit(M620)

Кафез Орев, Клип На Ореви, 20pcs/наместите Network Кабинет Рек Завртки & Кафез Ореви Асортиман Kit(M620)

Оценката:
DEN 2210.40

Тековен
Во магацинот.

【FITMENT】кафез орев е склопот на сврзувачки елементи за електрични кабинети на железнички возила, мрежа кабинети, механички мувла, итн. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】клипот на ореви е направен од висок квалитет на nickle позлатен железо, цврсти и издржливи. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】затвореникот орев е брз и удобен да го инсталирате, тие може да се расклопуваат и repositioned. 【ФУНКЦИИ】На разговор завртка ореви се инсталирани во квадрат или правоаголник дупки, се многу практични. 【УСЛУГА ГАРАНЦИЈА】ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања по примена на нашите производи, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Карактеристики : 1. Кафез орев е склопот на сврзувачки елементи за електрични кабинети на железнички возила, мрежа кабинети, механички мувла, etc2. На клипот-на ореви е направен од висок квалитет на nickle позлатен железо, здрав и durable3. Затвореникот орев е брз и удобен да го инсталирате, тие може да се расклопуваат и repositioned4. На разговор завртка ореви се инсталирани во квадрат или правоаголник дупки, многу practical5. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања по примена на нашите производи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите problem Specification : Материјал : Nickle позлатен iron Size : M5*16, М5*20, M6*16, M6*20 (Изборен)Количина : 20pcs Weight : 160g~208g / 5.6 оз~7.3 оз (прибл.)Пакет листата : 20 * Завртки и Навртки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.