• Обновено
Завртка-во Ореви - 20Pcs M6 Навој Вметнете Ореви Јаглероден Челик Хексадецимален Штекер Вози Вметнете Ореви Дрво, Мебел (Големина : 10мм)

Завртка-во Ореви - 20Pcs M6 Навој Вметнете Ореви Јаглероден Челик Хексадецимален Штекер Вози Вметнете Ореви

Оценката:
DEN 1305.60

Тековен
Во магацинот.

【Премиум Квалитет】Овие вметнете ореви се изработени од високо количество цинк позлатен јаглероден челик за трајност и заштита од ' рѓа. 【Завртка-во Ореви】Завртка-во вметнете јатчесто овошје има надворешен навој и хексадецимален штекер се вози и да се зезнав со хексадецимален клуч клуч. 【Вметнете Ореви】Вметнете ореви се олесни преку барел ореви и Т-ореви, бидејќи тие може да биде инсталиран од една страна, на работното парче. 【Забелешка】пред-drilled дупка мора да биде толку длабоко колку должината на вметнете орев плус било дел од гром, што може да се зезнав минатото крајот на орев во работата парче. 【Апликација】Дизајниран за употреба во апликации како што се подготвени-да-соберат мебел, фиока вади, се прикаже случај, и превозот гајби.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.