• Обновено
VISENG 3 Pack Гроздобер Легура Половина Месечината Читање Очила Жени Мажи Тенок Половина Рамка Леќа Читатели Очила +1.0

VISENG 3 Pack Гроздобер Легура Половина Месечината Читање Очила Жени Мажи Тенок Половина Рамка Леќа Читатели

Оценката:
DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

★РАМЕН ВРВОТ ПОЛОВИНА ДИЗАЈН на РАМКА★ - На половина-мун форма леќа ви овозможи едноставно да се погледне надолу за да прочитате кога ќе треба и да се погледне до вашата околина, без континуирано преземање на нив и надвор. ★КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН★ - слим рамка и полу-rimless силуета обезбеди класичен изглед кој никогаш не излегува на стил.Тие се inconspicuous на твоето лице и и донесе на лесни чувство. ★КВАЛИТЕТ РАМКА И ЛЕЌА★ - Врвен квалитет тешко легура метална рамка и висок квалитет на пролет зглоб дека се отпорни на абење & солза и не е лесно да се пробие надвор.Леќите се направени од високо-квалитетни пластични и застане на тестот на времето. ★ПОГОДНИ за ПОСТАВУВАЊЕ★ - 3 пар читање очила, со мека торбичка и крпа.Задржи еден пар на читателите во различни места, така што можете да ги користите погодно.Тоа е добар избор за постарите. ★УСЛУГА★ - Ние обезбеди 90-ден гаранција за парите назад и доживотна гаранција за сите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

正版图书 狐狸列那 八十天环游地球 假如三天光明 课外阅读故事Genuine Книги Фокс Колона Дека 80 Дена Околу Земјата, ако Три Дена Светла воннаставни

DEN 1308.00

正版图书 狐狸列那 八十天环游地球 假如三天光明 课外阅读故事Genuine книги фокс колона дека 80 дена околу земјата, ако три д

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.