• Обновено
Размавта Тркала, АО, 3x1x1/4-20 месо тело, 80G

Размавта Тркала, АО, 3x1x1/4-20 месо тело, 80G

Оценката:
DEN 268.80

Тековен
Во магацинот.

Цена За : Секоја Абразивни Тип : Обложени Месо Тело Тип : Навој Месо Тело Големина : 1/4"-20 Абразивен Материјал : Алуминиум Оксид Содржина : Монтирани Размавта Тркала Со Месо Тело Ронки : 80 Max.ВРТЕЖИ во минута : 20, 000 Одделение : Среден Ширина : 1" Дијаметар : 3" во Земјата на Потекло (предмет на промена) : Германија. 'Монтирани Размавта Тркала Со Месо Тело, Навој Месо Тело Тип, Обложени, Абразивен Материјал Алуминиум Оксид, Со Дијаметар Од 3 Во., Ширина 1 In., Месо Тело Големина Во 1/4.-20, 80 Ронки, Средни Одделение, Макс.ВРТЕЖИ во минута 20, 000 '.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.