• Обновено
Daisymusse Војска Зелена Африка Свадба чипка Ткаенина Везови Памук Швајцарската Voile чипка за Свадба Партија Eveing Мода Облека се Облекуваат за Шиење Облека се Облекуваат

Daisymusse Војска Зелена Африка Свадба чипка Ткаенина Везови Памук Швајцарската Voile чипка за Свадба Партија

Оценката:
DEN 6791.76

Тековен
Во магацинот.

Направен од висок квалитет на spandex ткаенина, супер мек и еластичен чипка, добро се водат, меки,кожни-friendly и удобен.Лесен за употреба и може да се комбинира со многу различни материјали за да се создаде око-фаќање на дизајн ефекти.Исклучителна Декоративна Чипка Farbic Погодни за Разни Сцена Декорација, Свадба, Роденден, Денот на Вљубените, Забава, Ден на Мајката, Соба Декорација, Housewarming, Годишнина, Божиќ ден, денот на Благодарноста.Погоден за Шиење Одлуки,Подарок Завиткување ,Булчински Свадба Декорации, Партија Облечи, Вечер Фустан, и Танц Носат, - Карта во донесувањето одлуки, Лакови одлуки, Накит Дизајн, Цветни Аранжмани, Прибор за Облека,итн Совршен за шиење за коса, лак одлуки, гроздобер шиење, покана картички, хартија занаети, декорирање на подарок кошеви, коса-тите и многу повеќе DIY проекти.Ако сте незадоволни во било кој начин со нашите Чипка Ткаенина ние ќе рефундирање на вашите пари за да се обезбеди да задоволство.ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ.Швајцарскиот Voile Lace We може да обезбеди сите видови на тантела,вез чипка,памук, чипка,тантела ткаенини,тантела трим,еластична чипка,булчински чипка,тантела материјал,voile чипка,на нето-чипка.Ликот на чипка : 1)Материјал : полиестер/памук.2)Пакување : според купувачот барања.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.