• Обновено
Чунг -Ши Мажите Duxfree Насау

Чунг -Ши Мажите Duxfree Насау

Оценката:
DEN 949.44

Тековен
Во магацинот.

Етилен Винил Ацетат единствена.Едноставна чипка-up за прицврстување.Супер светло и голема удобност.Назад-friendly благодарение на оптимално формирана outsoles.Дише горниот.Големината инструкции : Чевли за да одговара нормално. 10.00 чекори дневно го намалува ризикот од дијабетес, срцев удар или мозочен удар.И како тоа оди полесно отколку со право чевли?На Duxfree модели се совршен придружник за рекреација и спорт.Преку ефектот на телесната температура и губење на материјал, на топлинска активност станува се забележува.Притисокот е дистрибуиран и притисок поени се избегнуваат во истакна области.Покрај тоа, мекост на единствениот има слични предности на Dux модел.Тоа го намалува притисокот оптоварување на контакт точки помеѓу чевли и нозете.Оваа мека имот може да се користи за да се создаде малку, притисокот и триењето што е можно на insertion point на Ахилова тетива.Се лизга во неа и да се чувствуваат добро !.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.