• Обновено
SKDOIUL Мажите Спорт Спортски Патики за Трчање Одење Чевли

SKDOIUL Мажите Спорт Спортски Патики за Трчање Одење Чевли

Оценката:
DEN 957.60

Тековен
Во магацинот.

Термопластични Полиуретански ѓон.Моден чипка дизајн.Vamp материјал : Решетката ткаенина,breatheble и лесни,многу удобно.Внатрешноста на чевли е дизајниран со саќе дупка да ја апсорбира потта и deodorize, дозволувајќи им на вашите нозе да се дише слободно.TPU ѓон поседуваат силно влечење и и стабилност дури и на лизгање земјата, па лесно можете да одење и трчање.Оваа Мода Патики погодни за секојдневни активности и outdoor спортови : трчање, одење, бадминтон, кошарка, пешачење, телото обука и така натаму.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.