• Обновено
Правосмукалка Електрични Кат Четка Главата за Xiaomi Deerma VC20 Плус VC25 Плус Рачен Правосмукалка Делови Кат Четка Глава

Правосмукалка Електрични Кат Четка Главата за Xiaomi Deerma VC20 Плус VC25 Плус Рачен Правосмукалка Делови

Оценката:
DEN 307.20

Тековен
Во магацинот.

Потекло : CN(Потекло)Број на Моделот : за Deerma VC20 Плус VC25 Plus Vacuum Дел Тип : Brushes Type : Правосмукалка Parts Type 1 : за Deerma VC20 Плус VC25 Плус правосмукалка Резервни Parts Type 2 : за Deerma VC20 Плус VC25 Плус кат brush Type 3 : за Deerma VC20 Плус VC25 Плус четка head Type 4 : за Deerma VC25 четка head Vacuum Почиста Електрична Кат Четка Главата за Xiaomi Deerma VC20 Плус VC25 Плус Рачен Правосмукалка Делови Кат Четка Headpackage вклучуваат : 1pc.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.