• Обновено
MKOIJN Одговара за Ilife V7 V7S Про Четка Крпа Главниот Четка Филтер Страна Четка Робот Правосмукалка Замена Додатоци (Боја : LJ0073)

MKOIJN Одговара за Ilife V7 V7S Про Четка Крпа Главниот Четка Филтер Страна Четка Робот Правосмукалка Замена

Оценката:
DEN 1632.00

Тековен
Во магацинот.

Две премиум квалитет гума четки се совршено одговараше, еден за пилинг исклучување нечистотија и други за убедливо нечистотија.На страна четка достигнува длабоко во аглите и рабовите да се отстрани повеќе нечистотија, прав и остатоци.Чистење на филтер блокови 99.97% од полен, нечистотии, прашина, првут и други честички и сл.Овие замена на делови се направени од високо квалитетен материјал,кој ја зграпчува и се распаѓа нечистотија и остатоци од било кој кат тип.Робот Правосмукалка Додатоци уникатен дизајн кој ја зграпчува и се распаѓа нечистотија и остатоци од било кој кат тип.Име : Робот Правосмукалка Accessories Vacuum Дел Тип : Filters Type : Правосмукалка Parts Note : 1 инч=2.54 см=25.4 mm или 1cm=10мм=0.393 inch Items се мери од страна на страна, ќе има мало отстапување.Се надевам дека ќе разбере.Објектот боја прикажува може да биде малку поинаков од вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.