• Обновено
Cala Влажно-n-сува тиркизна четка косата

Cala Влажно-n-сува тиркизна четка косата

Оценката:
DEN 133.20

Тековен
Во магацинот.

На влажно-n-сува, тиркизна боја на коса четка е направен да одговара на сите типови коса.Своите рачно изработени кршливи дизајн додава сјај и текстура за да ви даде мазна и сјај на Косата.Тоа нежно масажа и го стимулира скалпот да се промовира раст на косата и да ги отстраните мртвите коса.Нејзините овална форма, го прави лесно да се одржи и овозможува лесен стил.Количина : 1 Брои.Нашите Cala влажно-n-сува тиркизна коса четка е идеален за сите типови коса, влажно или суво.Нашите рачно изработени наежвам четка е дизајн за да додадете сјај и мазна коса како тоа нежно масажа и го стимулира скалпот.Нашите Овална форма и полимери се справи го прави лесно да се одржи, што ќе ви овозможи да ги стил на вашата коса без никаков напор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.