• Обновено
MKOJU Само Wringing Двојно Двострано Рамен Четка Телескопски Удобно се Справи со Четка Кат Чистење Алатка за Дневна Соба, Кујна

MKOJU Само Wringing Двојно Двострано Рамен Четка Телескопски Удобно се Справи со Четка Кат Чистење Алатка за

Оценката:
DEN 10043.52

Тековен
Во магацинот.

Четка функција : Слободен рака мие дизајн, се мијат четка не е лесно да се валкани рацете, двострано дистрибуција, чиста, адсорпција, двострано чистење во исто време, едноставна и светлина форма.Моторни предмет : Тоа се користи за чистење на дрвени кат, подни плочки, стакло површина за чистење, кат стружење, итн.Четка за чистење метод : нема потреба за рачно чистење, притисни еднаш, притисни да се исуши.Четка материјал : метал печење лак, PP пластична четка род, со фини влакна и најлон мешани влакна.Четка спецификации : Четка лост 138cm, четка глава : 38 X12.5cm.Име на производ : Таблета mop Mop материјал : microfiber Rod материјал : PPDust притисни тип : Залепени type Color класификација : blue Mop големина : четка род 138cm Mop глава : 38 X12.5cm Scope : дневна соба, кујна, бања, студија, спална соба, канцеларија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.