• Обновено
CleanAide Прилагодливи Продолжи Алуминиум Четка Пол 33 Инчи до 59 Инчи

CleanAide Прилагодливи Продолжи Алуминиум Четка Пол 33 Инчи до 59 Инчи

Оценката:
DEN 406.80

Тековен
Во магацинот.

Лесен и здрав алуминиум.Удобен зафат.Удобен продолжи должина од 33" до 59".Лесно се чисти тешко да се постигне места, како што агли и под мебел.Придава да и работи одлично со Clean Aide рамен четка плоча(се продава одделно).Овој лесен и здрав прилагодливи Clean Aide Алуминиум Четка Пол ќе се поедностави процесот на чистење искуство и придава лесно, брзо и безбедно да Clean Aide Алуминиум Четка Плоча(се продава одделно).Пол овозможува лесно маневрирање и оптимално mopping акција.Тоа лесно се протега, retracts, и fastens во местото во кое било должина помеѓу 33" и 59" се користи пресврт и механизам за заклучување.На прилагодување на должината значи дека поле може да се користи од страна на луѓе од различни височини.Овој скок се вклопува во нашите три различни големина четка плочи, 10 инчи ASIN B01 MYGU3 NQ, 18 инчи ASIN B01 N19 L6 ZF, 24 инчи ASIN B01 N6 ZLRM2 се продава одделно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.