• Обновено
Rubbermaid Комерцијални Окупатор 54 Инчни Алуминиумски Влажни Четка Рачка (FGH125000000)

Rubbermaid Комерцијални Окупатор 54 Инчни Алуминиумски Влажни Четка Рачка (FGH125000000)

Оценката:
DEN 1322.40

Тековен
Во магацинот.

ДОЛЖИНА : 54 Инчи, ШИРИНА : 7. 6 Инчи, ТЕЖИНА : 1. 2 кг.УПОТРЕБА : Палецот тркала стеги на четка главата во место.ЧЕТКА ГЛАВИ : Компатибилен со четка глави кои имаат 1-во.headband.Окупатор Серија Алуминиум Четка Рачка со Жолти Пластични Страна-Портата на Главата.Направен во U. S. Стил : Алуминиум.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.