• Обновено
50 Големи 4x6 Ќе Се Страшни Разгледници - Слава Благодарност Ви Благодариме Забелешка Картички за Медицински Работник, медицинска Сестра, Лекар, Здравствениот, Волон?

50 Големи 4x6 Ќе Се Страшни Разгледници - Слава Благодарност Ви Благодариме Забелешка Картички за Медицински

Оценката:
DEN 238.56

Тековен
Во магацинот.

СОВРШЕНА ПОРАКА ЗА ЗАЈАКНУВАЊЕ на МОРАЛОТ - Нашите картички се совршен начин да го изразат благодарност за секој од вработените, да волонтери, за да донатори.ПРИФАТЛИВА - Нашите масовно 50 картички испорача најголема вредност.Плус, поштенски трошоци помалку за разгледници!.ЗАБАВА РЕТРО ДИЗАЈН - светла, забава, дизајн се совпаѓа со порака и ќе поднесе жалба низ векови и родови.Тоа е сигурно да се донесе насмевка на луѓето лица!. 50 ПРЕМИУМ 4"x6" РАЗГЛЕДНИЦИ - Овие најголемиот дел празно разгледници се направени од високо квалитетна картичка акции што е лесно да се напише на.РАЗНОВРСНА - Нашите весели благодарност разгледници поднесе жалба до сите векови и родови, што го прави најпознатите разноврсна картичка за било кој повод!.Нашата забава, шарени Ќе се Страшни разгледници се лесен начин да се изразат почит.Дали ви рака ги дознае како случајни чинови на добрина кон странци или напишете лична забелешка на грбот на картички да им даде на соработници како знак на благодарност, овие картички се совршен начин да се покаже дека се грижи.Нема долга порака пишување потребно - само ни трошка а брзо белешка на назад, или нема воопшто.Овие стилски ретро картички се сигурни да се донесе насмевки и подигнете народи духови.Можете исто така да испратите нашите Вие сте Прекрасна разгледница по пошта, како редовни разгледници.Плус, ако го mail нив и надвор, поштенски трошоци помалку за разгледници!.Т Мари Има Картичка за Секоја Прилика.Заврши на вашите белешки на охрабрување со нашите весели разгледница поставува и налепница тркалаат!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.