• Обновено
Морска ѕвезда Приказна - Благодарност & Признавање Забелешка Картички (се Направи Разлика) со Мини Коверти & морска ѕвезда - за Наставници, ученици, Студенти Волонте?

Морска ѕвезда Приказна - Благодарност & Признавање Забелешка Картички (се Направи Разлика) со Мини Коверти

Оценката:
DEN 743.76

Тековен
Во магацинот.

Ова уникатно дизајниран поставите прави голема благодарност подарок со особено значење.Комплет вклучува 30 картички со екстремни-јасност печатење, 30 морска ѕвезда украси и 30 светла бела пликови.Картичката гланц се чувствува одлично во рака и мат коверти заврши ви овозможува да пишувате лична порака.Пораката на картичката е симболична и го прави значењето на подарок многу длабоко.Совршен за секој кој сака да се донесе насмевка за да некој се соочи со мал подарок - наставници, волонтери, вработени, медицински сестри, вработени, соработници и повеќе.Во врска со производот - Starifsh картички "Ќе се направи разлика"на Овој извонреден сет од 30 делови ти дава одлична можност да се награди оние кои навистина работат напорно и заслужуваат убаво мотивациони збор со особено значење.Секој момент е најдобро време да се инвестира во мали и високо значајни подароци да се покаже почит и да се зголеми мотивацијата за оние кои навистина го заслужуваат тоа.Даде приказна на една личност, или да го оставиме тоа каде тие ќе ги најдете и тие ќе се вратам на вас со насмевка на нивното лице.На purpose The картички се специјално дизајнирани да се направи уникатен подарок за секого.Картички носат приказна е со длабоко значење, додека мала морска ѕвезда потсетува лице на пораката.Главната цел е да се споделат подарок и помине на некој пријател или некој кој заслужува признание.Во денешниот свет, мал подарок со некоја специјална порака дека луѓето слушаат се вреднува повеќе од ништо.Совршен за секој кој направи разлика!Може да помине овој сет за наставник, ученик, вработен, кадар, свој колега, медицинска сестра, лекар, ветеринарна, итн.Комплет вклучува : 30 морска ѕвезда Картички (печатени во големина од 3,5" x 2.5")30 Тиркизна Starfishes30 Бела Коверти (gummed).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.