• Обновено
homozy Соларни Палубата Светла Отворено, Чекор 6 LED Светла Водоотпорен Осветлување за Надворешна Палубата, Патио, Скалило, Двор, Пат и Патеката - Brown_Warm Светлина

homozy Соларни Палубата Светла Отворено, Чекор 6 LED Светла Водоотпорен Осветлување за Надворешна Палубата,

Оценката:
DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Напојува од страна на sun и да нема цена за осветлување.Тоа автоматски ќе светне во текот на ноќта, и автоматски ја полните на сонце.Високиот квалитет соларни панели може да се реализира висока реализација ефикасност, која има долг живот и енергија-штедење.Сончевата светлина е направен од премиум АБС материјал и има IP65 водоотпорен ниво, кое можат да го издржат снег, дожд и други екстремни временски услови.Секој сончев чекор светлина е светла доволно за да го осветлите вашите скали, и патио ограда, која обезбедува безбедност за вашиот ноќ прошетка.Материјал : ABS Пластика.Лесно да се инсталира.Погодна за инсталирање на скалите, чекор по чекор, ограда, дворот, и патио пат.Опис : - На сончевата светлина е направен од премиум АБС материјал и има IP65 водоотпорен ниво, кое можат да го издржат снег, дожд и други екстремни временски услови. - Придвижуван од сонцето, и без трошоци за осветлување.Тоа автоматски ќе светне во текот на ноќта, и автоматски ја полните на сонце.Високиот квалитет соларни панели може да се реализира висока реализација ефикасност, која има долг живот и енергија-штедење. - Секој сончев чекор светлина е светла доволно за да го осветлите вашите скали, и патио ограда, која обезбедува безбедност за вашиот ноќ прошетка. - Лесно да се инсталира.Погодна за инсталирање на скалите, чекор по чекор, ограда, дворот, и патио пат.Спецификација : - Материјал : ABS Пластика - Боја : Црна Димензии : 8.1x4.5x5cm/3.19x1.77x1.97 inch Package Вклучува : 4 Pieces Solar Палубата Lights Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.