• Обновено
Youngerbaby Луди Оган Кошарка Деца Ѕиден Часовник Биро Персоналните Часовник Деца Соби Часовник Молчи Не Темпирана Круг на Часовникот Виси Часовникот за Домашна Канцел

Youngerbaby Луди Оган Кошарка Деца Ѕиден Часовник Биро Персоналните Часовник Деца Соби Часовник Молчи Не Темпирана

Оценката:
DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

Совршен Подарок Својот лесен-за-читање за децата.Совршен избор за деца ден подарок, роденденски подарок, одмор подарок и др.Универзалната Димензија 5.91"х5.91"x2.36"(15*15*6cm),Класичен тркалезна форма големи димензии.Широк агли на гледање и големи бројки.Молчи Издржлив Материјал Анти-падот,живописни бои, јасно се чита, со практични и убава комбинација.Не сте далеку од досадни темпирана звуци, на тој начин обезбедување на вас тивко и удобно опкружување.Лесно да се Откажам Лесно да се кука да виси на ѕидот или биро(бара 1 АА батерии не се вклучени).Време точноста и стабилни перформанси во својот долг живот.Апликацијата идеален за дневна соба, спална соба, кујна, бања, училница, гостинската соба, канцеларија, трпезарија, кафе соба, библиотека или било кој ѕид на било која боја.не сте далеку од досадни темпирана звуци, на тој начин обезбедување на вас тивко и удобно опкружување.Совршена Декорација идеален за дневна соба, спална соба, кујна бања училница гостинската соба канцеларија, трпезарија кафе соба библиотека или било кој ѕид на било која боја.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.