• Обновено
EVTSCAN Патио Чадор Светлина, Отворено 24+4LED Шатор Светлина Преносни Чадор Пол Светилка за Патио Чадори Кампување(Црна)

EVTSCAN Патио Чадор Светлина, Отворено 24+4LED Шатор Светлина Преносни Чадор Пол Светилка за Патио Чадори Кампување(Црна)

Оценката:
DEN 1845.60

Тековен
Во магацинот.

Со врвот дебела црна ABS школка, која е пренослив и издржливи, за надворешна употреба, кампување шатор, ноќни слободно време и повеќе.Флексибилни прилагодливи менгеме, лесен за инсталација.Пол монтирани одговара најмногу пол големина, погоден за повеќето патио чадори. 4 АА батерии обезбеди моќ, лесен за употреба и промена на батеријата.Заштеда на енергија и еколошки.Надгради патио чадор светла со LED извор на светлина, совршен за ноќни активности на отворено.Мала тежина и компактни димензии, повеќе удобен за носење.EVTSCAN обезбедува една година квалитетна гаранциска услуга.Ако имате било какви прашања по купувањето на производот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде првата одговор и да ви помогне.Карактеристики : 1. Надгради патио чадор светла со LED извор на светлина, совршен за ноќни активности на отворено. 2. 4 АА батерии обезбеди моќ, лесен за употреба и промена на батеријата.Заштеда на енергија и еколошки. 3. Со врвот дебела црна ABS школка, која е пренослив и издржливи, за надворешна употреба, кампување шатор, ноќни слободно време и повеќе. 4. Флексибилни прилагодливи менгеме, лесен за инсталација.Пол монтирани одговара најмногу пол големина, погоден за повеќето патио чадори. 5. Мала тежина и компактни димензии, повеќе удобен за носење.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Патио Чадор Светилка Материјал : ABS Факултативна Боја : Црна, Сребрена Светлина Извор : 24+4 LED светла Боја : Ладна Бела Режим : Средината 4 LED Светлина, Надворешниот 24 LED Светлина, 24+4 LED Светлина Батерија : 4 * АА Батерија (Не се Вклучени) животниот век : 100000 H Големина : Прибл. 16 * 16 * 2.5 cm / 6.3 * 6.3 * 1.0 инчен Тежина : Околу. 220g Пакет Листа : 1 * Патио Чадор Светилка Батерии не се вклучени.Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.