• Обновено
Cashiny 3-16mm Мини Топката Имајќи Машина Ролери Цевка Алатка за Сечење за Метална Цевка

Cashiny 3-16mm Мини Топката Имајќи Машина Ролери Цевка Алатка за Сечење за Метална Цевка

Оценката:
DEN 460.80

Тековен
Во магацинот.

Направен од висок квалитет на легиран челик, трајни производи за употреба и не е лесно да се кршат.High speed челик сечилото обезбедува висока прецизност сечење.На врвот на машина има топката лого, еластична и мазна.Мали тело, погоден за користење во мал простор области.Одлично за сечење на бакар цевки, алуминиумски цевки.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Модел : КТ-127 A 3-16mm Материјал : Легиран Челик Тежина : Околу. 109g / 3.8 оз Големина : Прибл. 5.1 * 3.5 cm / 2.0 * 1.4 во Пакет Листа : 1 * Цевка Машина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.