• Обновено
BrassCraft T004 ЦЕВКА МАШИНА 1/8 ДА 1-1/8 КАПА, Хром

BrassCraft T004 ЦЕВКА МАШИНА 1/8 ДА 1-1/8 КАПА, Хром

Оценката:
DEN 238.32

Тековен
Во магацинот.

Се користи за да се намали бакар, месинг, алуминиум, ПВЦ и тенки-ѕидот канал.Brass Craft обезбедува комплетна линија на квалитетот водовод алатки на конкурентна цена.Производи се разгледуваат и тестираат од страна на трети лица тестирање лабораторија за функцијата, перформанси и издржливост.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.