• Обновено
9 Парчиња Фудбал Партија Украси, Фудбал Цел Пост Centerpieces фудбалер Силуета Centerpieces 3D Фудбал на Маса Централен со Фудбалски Терен Tablecloth Фудбал Тачдаун Tablecover

9 Парчиња Фудбал Партија Украси, Фудбал Цел Пост Centerpieces фудбалер Силуета Centerpieces 3D Фудбал на Маса

Оценката:
DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Лесен за користење : Секој цел пост централен е опремен со една стабилна база, така што тоа може да остане цврсто на место без паѓа надвор.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Табела поклопецот е доволно голема за да се покрие целата маса, се спаси од кавга за чистење spills и пијат прстени во спортски тема партија или фудбал партија.Фудбал партија украси собата : постојат 9 парчиња фудбал партија украси во еден пакет, вклучувајќи 2 парчиња цел пост centerpieces, 6 парчиња фудбалер силуета centerpieces во 3 различни претставуваат стилови и 1 парче зелениот фудбалски терен tablecloth, тие може да се комбинираат заедно за да се создаде живописни фудбал-играње сцена која може да донесе многу забава за вашите партии, помагајќи да се подготви импресивен и активна партија. 8 инчи во дијаметар, преносни големина е лесно за вас да се носат насекаде; На tablecloth е 54 x 108 инчи, доволно голема за покривање на целата табела.Каде да го користите : Овие фудбал партија украси се специјално дизајнирани за фудбал тема партија, прекрасен украс за голема игра да се види резерви, тоа ќе се фати повеќе внимание на другите.Спецификации : 3 D фудбал на маса централен : Материјал : cardboard Color : како слики shown Size : како слики shown Quantity : 8 pieces Football областа tablecloth : Боја : главно green Material : PEVASize : 54 x 108 inch Quantity : 1 piece Package вклучува : 2 x Фудбалски цел centerpieces6 x фудбалер силуета centerpieces1 x Фудбал tablecloth Note : ве Молиме овозможи хроматските аберации поради различни светла и екрани.Големина информации на производот : оваа фудбалер централен мерки за прибл.Подгответе се за една партија : Во овој пакет ние ви обезбеди со 2 парчиња цел пост centerpieces, 6 парчиња фудбалер силуета centerpieces и 1 парче зелениот фудбалски терен tablecloth, кој може да ви помогне да се подготват импресивен и активна партија побрзо и поевтино, нека ви уживајте во вашиот фудбал тема на забава во еден забавен начин.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.