• Обновено
Innovera 77990 CD-R Дискови, 700MB/80min, 52x, Вретено, Сребро, 100/Пакет

Innovera 77990 CD-R Дискови, 700MB/80min, 52x, Вретено, Сребро, 100/Пакет

Оценката:
DEN 405.12

Тековен
Во магацинот.

Се продаваат како 100/Пакет.Направи музички Цд-а, податоци, дискови, или видео Цд-а.Економски складирање на податоци.Пишува-еднаш формат.Површината боја на сребро.Идеален за чување на дигитални филмови и фотографии, измената на музика видео, податоци за бекап и архивирање.Пакување вретено (спакувани во пластичен сад-не се вклучуваат скапоцен камен случаи или инсерти).Брзо 52x диск изгореници неколку минути, заштеда на време.Одлична за правење на музички Цд-а, податоци, дискови или видео Цд-а.CD-R дискови се паметни, економски складирање на податоци избор.Диск Тип : CD-R; Капацитет (Музика) : 80 мин; Книжени Формат : "Напишете Еднаш" форматне смеат да се менуваат, еднаш се запишуваат податоците од евиденцијата на диск.; Капацитет Опсег (Податоци) : 700 MB.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.