• Обновено
Топла Мачки Catnip Колбас Играчка - 6 Инчи

Топла Мачки Catnip Колбас Играчка - 6 Инчи

Оценката:
DEN 1418.40

Тековен
Во магацинот.

100% Органски Catnip Играчка - Нема Филери, свежи и моќен.Направени во САД, сертифициран органски одгледувани во Пацификот ССЗ.Врвен квалитет catnip лист и цвет-не произлегува - не спојници.Топла Мачки дојде во асортиман на око фаќање на бои, модели, и отпечатоци, вклучувајќи и светли бои и цветни (дизајни може да варира).Внимателно пораби на здрав тексас twill,долготраен и многу издржливи.Моделот Име : Топла Мачка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.