• Обновено
Кисела Tamarind Сушени Зачинета Capers 红油泡豇豆 200g/7oz

Кисела Tamarind Сушени Зачинета Capers 红油泡豇豆 200g/7oz

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

НЕТО СОДРЖИНА & рок на траење100g/3.5 оз * 2 пакети = 200g/7oz, и 450 дена ќе биде подложен на пакување настава.ГОЛЕМА КОМПОНЕНТИИзбирање на висок квалитет на состојки на cowpea, растително масло, масло за јадење, сол, црн пипер, ѓумбир, лук, екстракт од квасец, зачини, млечна киселина, куркума, итн., автентичен материјал и вкусни.Овие прекрасни мезе се одлични за било каде и било кога.ЈАСТИВИ МЕТОД & КОЛОКАЦИЈАОтворање на е подготвен да се јаде или готвење јадења, совршен натпревар со ориз, тестенини, пунџа, каша, hotpot, и др.ОСОБИНА & ОДЛИЧЕН ВКУСДобива преку традиционалните обработка, вкус, свежи и деликатна, вкусна мирис и tasteful. 古法炮制,酸脆可口,鲜香入味。.СКЛАДИРАЊЕве Молиме чувајте го во сува & кул место, избегнување на директно сонце и влага и добро запечатени.Големина : 200g/7 Унца.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.