• Обновено
Etimo Pantelleria Замрзнување-сушени Capers од Сицилија - 0.21 Унци

Etimo Pantelleria Замрзнување-сушени Capers од Сицилија - 0.21 Унци

Оценката:
DEN 646.80

Тековен
Во магацинот.

Замрзнете-сушени Pantelleria capers со неверојатно crumbly текстура.Неверојатна gastronomical искуство.Capers од Pantelleria Островот се смета дека се меѓу најдобрите во светот.Производ на Италија.Замрзнете-сушени Pantelleria capers со неверојатно crumbly текстура.Неверојатна gastronomical искуство - храна за меѓуѕвездениот мисии!Capers од Pantelleria Островот се смета дека се меѓу најдобрите во светот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.