• Обновено
Куче столче Clip-за сигурносно јаже Отстранлив Милениче Бустер Седиште Перниче за Патување Дома Мали Кучиња

Куче столче Clip-за сигурносно јаже Отстранлив Милениче Бустер Седиште Перниче за Патување Дома Мали Кучиња

Оценката:
DEN 1679.76

Тековен
Во магацинот.

Лесно да се инсталира, прилагодлив тока дизајн, вашето куче седиште лесно можат да бидат инсталирани на вашиот автомобил.Постојат складирање кеси на двете страни на нашиот куче безбедноста на седиштето.може да се одржи пет дневни потреби.Отстранлив мат, лесно да се соберат и складирање, количка, не заземаат простор.Производ Димензии : 52x52x44cm/20.47x20.47x17.32inche одговара на мали и средни домашни миленици и типови на возила.Издржливи водоотпорен направен од платно, да ги задржи на домашни миленици топло и удобно, трајни и лесни да се чистат.Опис : - Трајни водоотпорен направен од платно, да ги задржи на домашни миленици топло и удобно, трајни и лесни да се чистат. - Лесен за инсталирање, прилагодлив тока дизајн, вашето куче седиште лесно можат да бидат инсталирани на вашиот автомобил. - Постојат складирање кеси на двете страни на нашиот куче безбедноста на седиштето.може да се одржи пет дневни потреби. - Отстранлив мат, лесно да се соберат и складирање, количка, не заземаат простор. - Производ Димензии : 52x52x44cm/20.47x20.47x17.32inche одговара на мали и средни домашни миленици и типови на возила.Спецификација : - Материјал : cloth Package Вклучува : 1 Парче Куче столче.

Параметри на производот

- Material:
cloth
Package Includes:
1 Piece Dog Car Seat :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.