• Обновено
PSDBU Мажите Мека Термички долна облека Поставите Mens Круг Вратот Термички База Слоеви Блузи Bottoms Зима и Топло, (Црна Екстра Екстра Големо)

PSDBU Мажите Мека Термички долна облека Поставите Mens Круг Вратот Термички База Слоеви Блузи Bottoms Зима

Оценката:
DEN 420.00

Тековен
Во магацинот.

【Материјал Топлината】Направени со памучна ткаенина за да се обезбеди крајната топлина да тежина сооднос кога температурата почнува да се откажат.Руно наредени внатрешниот слој обезбедува дополнителна удобност и топлина задржување. 【Слој На Удобност】се Слаби, но ефикасен во одржување на вашето тело топлина.Погодна за отворен зимски спортови, како скијање, трчање, велосипедизам, итн.Погоден за внатрешна носат, како домашна облека, база слој и пижами, ја придружува вас и вашето семејство преку топол и удобен зима. 【Одлична Флексибилност】Еластичен материјал карактеристики ги зголемува вашите перформанси на затворен & отворено активен начин на живот.Пространа crotch го намалува притисокот и триењето. 【СКРИЕНИ УДОБНОСТ】На хигиенски придобивките од breathability и влага wicking својства ќе ви помогне да бидете чувство и мирис на свежа подолго време. 【Најдобар Подарок за Мажите】мажите термички собата е погоден за сите видови на облици.Тоа е идеален за роденден, годишнина или одмор подарок за членови на вашето семејство или пријатели.Боја : црна Димензии : Големи,крупните,екстра екстра големи,екстра екстра екстра големи,екстра екстра екстра екстра голем Стил : Термички долна облека Поставување Надворешен слој Материјал : памук внатрешниот слој на Материјал : памук Сезона : Зима ве Молиме погледнете ги нашите големина на табелата (последниот производ на сликата) за да изберете големина што ви одговара.Ако имате било какви други прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидуваме да ги задоволи вас.Ви благодарам многу.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.