• Обновено
PSDBU Термички Постави долна облека за Мажи околу Врат Долг Ракав База Слој Мека Дише Кожата-Friendly Врвот и на Дното на Зимата е Топло (Кралска Сина Големи)

PSDBU Термички Постави долна облека за Мажи околу Врат Долг Ракав База Слој Мека Дише Кожата-Friendly Врвот

Оценката:
DEN 1274.40

Тековен
Во магацинот.

【Топло & Дише】термички долна облека врвот и botton, топло, меко, дише, кожата-friendly и издржливи. 【Следната-Да-Кожа】 Тоа се одговара според други облека, погодна за отворен зимски спортови, како скијање, трчање, велосипедизам, итн.Погоден за внатрешна носат, како домашна облека, веднаш-до-кожата слој или пижами, ја придружува вас и вашето семејство преку топол и удобен зима. 【удобно】На еластична Ткаенина користи има водат да ви дава флексибилност да се движи со вас и да ви се загрее без да се жртвува вашиот опсег на движење или удобност. 【Дише и Удобно】Оваа мажите база слој топло е направен од кожа-friendly и мека Помеша ткаенина.Таа има добра breathability и впивање пот,на пот може да биде апсорбирана и volatilized во времето.Тоа останува свежа и сува, без мирис и одржување сте далеку од леплива чувство. 【Најдобар Подарок за Мажите】мажите термички собата е погоден за сите видови на облици.Тоа е идеален за роденден, годишнина или одмор подарок за членови на вашето семејство или пријатели.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.