• Обновено
Фокс Долина Трговци Персоналните Карате Појас Багажник

Фокс Долина Трговци Персоналните Карате Појас Багажник

Оценката:
DEN 475.20

Тековен
Во магацинот.

По работи напорно за да се исецка на конкуренцијата екранот на вашиот боречки вештини достигнувања гордо со сето ова дрво појас решетката.Мала тежина лесно да се качи персоналните рек великодушно мерки 14" X 17 ¾ " и да се држи до 6 укината појаси.Рек вклучува две инсталирани куки во грбот за лесно ѕид виси и да се прикаже.Појас Екранот има една линија/10 букви и простори на персонализација на располагање ви помага да ја одбележат вашиот боречки вештини патување.Еластична ремени се одржи ремени во место за да се покажат достигнувања во Карате, Taekwondo, Kenpo или било какви други боречки вештини.Англиски букви и броеви само.Совршен опрема за вашиот "карате кид." По сета напорна работа овој стилски решетката да се дава на вашето дете совршено место за да ги истакнат своите достигнувања.Покажете ја вашата гордост за она што го постигнале со ова рек специјално дизајнирана да се прикаже до шест појаси како тие работат преку патот до црн појас.Секоја фаза заслужува гордост на место и ова дрвени рек почести дете е напорна работа и определба на секој чекор од патот.Дали сте размислување за една за вашето дете, внука или внук, на внук, или пријател, овој појас карате решетката е сигурно да се погоди.Плус, со нивното име во црна фонт во склопот на врвот, тоа е внимателен подарок тие ќе го чувам за годините што доаѓаат.За секој спортист на вашата шопинг листа, им даде подарок кој покажува како горди сте сè што прават со оваа уникатна рек завиткани само за нив.Направи Милји Kimball вашиот прв избор за иновативни идеи за да се покаже вашата гордост за секој достигнување вака персоналните карате појас решетката и стилски спална соба оркестарот сите во budgetfriendly цени ќе ви се допаднат.Персоналните карате појас решетката има до шест укината појаси.Еластична држи ги на место.Персоналните карате појас екранот карактеристики на детето, името и во црна боја.Ве молиме наведете; ограничување 1 линија, 10 букви/простори.Clearfinished дрвени решетката е 14" x 17 3/4".Куките на назад.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.