• Обновено
SoudElor Tripod Бум Рака Продолжување Рака Фотографија Камера Хоризонтална Снимање, Конверзија Завртка, Мобилен Телефон Носител (Tripod Не Се Вклучени)

SoudElor Tripod Бум Рака Продолжување Рака Фотографија Камера Хоризонтална Снимање, Конверзија Завртка, Мобилен

Оценката:
DEN 717.60

Тековен
Во магацинот.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .раката е пренослив, со што комплет корисна како редовни tripod, како и.Со двете 1/4 инчи и 3/8 инчи рака завршетоци, вклучен паметен телефон клип и завртка адаптер, комплет работи со паметен телефон, како и dslr фото апарати и camcorders за лесно пука.Две 3/8" машки теми за монтажа топката глави, трепка, или други додатоци,Може да се менува од 3/8" да 1/4" со промена на завртки, Па погодна за инсталација на брзо ослободување плочи.Направени од високо-квалитетни алуминиумски легури материјал; Лесен и здрав, Анти- ' рѓа и Издржливи;.Тоа има противтежа завртка кука, можете да додадете тежина на другиот крај за да ја одржувате камерата избалансирани и да не се нарушат.На 30мм голем дијаметар алуминиум легура крстот рака, овозможува поголема стабилност и капацитет.На капацитет е до 5kg Тоа може да ги реши проблемите на прирачник камерата се тресат и замор на фотографот.Содржи различни завртка комбинации, може да висат тешки предмети и чувајте го избалансирани без ѓубрето.(Не вклучува камера торба и tripod).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.