• Обновено
Sylvania Преносни Касета, ЦД, AM/FM Радио Boombox, со Касета Играч (SRCD286)

Sylvania Преносни Касета, ЦД, AM/FM Радио Boombox, со Касета Играч (SRCD286)

Оценката:
DEN 1559.76

Тековен
Во магацинот.

Пренослив CD, Касета Boombox со AM/FM Радио.Касета Играч. 20 Песна Програмабилни CD Player. 2 Цифра Песна/Функција LED Индикатор.Енергија од AC Адаптер (вклучени) на 1.5 V "Ц" Батерии (Батерија, не се Вклучени).Кога ќе го слушнете Sylvania име, веднаш мислите на квалитетот изграден, прифатлива говорници кои изгледаат одлично, неверојатна звук и само работа!Воведување на сите нови, Sylvania SRCD286, Пренослив CD, AM/FM Радио Boombox со Касета.Фрли на овој boombox на вашето рамо и ја погоди на улиците!Стави оваа boombox на грб тремот и лица надолу.Да ја искористам оваа boombox на вашиот задната врата и да ги пратите на вашите омилени тимови.Оваа Boombox работи насекаде и звучи одлично.Sylvania продолжува да amaze со оваа функција спакувани единица.FM радио, врвот вчитување CD player, Касета лента Играч и LED Дисплеј го прави овој boombox еден од еден вид.Па повелете, да се пробие вашиот CD класици и се слуша на најдобрите звучни за долар.Sylvania, лидер во одличен звук што патува со вас!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.