• Обновено
Retekess TR621 CD и Касета Играч Комбо, Преносни Boombox AM FM Радио, MP3 Player Стерео Звукот со Далечинскиот Управувач, USB, ТФ Порта, за Семејството(Бела)

Retekess TR621 CD и Касета Играч Комбо, Преносни Boombox AM FM Радио, MP3 Player Стерео Звукот со Далечинскиот

Оценката:
DEN 1704.00

Тековен
Во магацинот.

1*TR621 радио (без Батерија).Обезбедување на пренатална образование.Ви дава слобода да ги користите дома или каде што некогаш и да одите.Компатибилен со CD/CDR/CDRW/MP3/WMA.Имате одлично време со вашиот family CD играч радио додава повеќе забава за вас.7 во телескопски антена го подобрува радио приемот.Ви овозможува да се игра MP3s од флеш дискови и го поврзете вашиот уреди.Максимална поддршка 128 G.Донесе на забавата со вас со нашите TR621 boombox.Стерео MP3 плеер; дома аудио радио поддржува микро SD картичка и USB флеш диск текст; кога ќе се игра CD или USB музика на cd player има стерео звук.Максимална поддршка 128 G.Удобен зафат. 1*Англиски Јазик Прирачник За Корисникот.Само мал мемориската картичка; да можете да ја слушате вашата омилена музика.Сите околу стерео звук со извонредна јасност и нула нарушување.Производи и решенија им служи на повеќе од 20 индустрии.Уживајте во вашата омилена песна во приватни. 1* Далечински Управувач (со копчето Батеријата).CD плеер радио додава повеќе забава за вас.Поддршка слушалки излез од ЦД плеер.Далечинско управување со boombox радио без да се затвори.Вграден-во касета лента палубата со снимање function Dig од собраните скапоцени ленти и уживајте среќно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.