• Обновено
Комо Аудио: Musica - Безжична Музика Системот со CD Player, Интернет, Радио, Spotify се Поврзете, Wi-Fi, FM, Bluetooth и Еден Допир Стриминг (Hickory/Црн)

Комо Аудио: Musica - Безжична Музика Системот со CD Player, Интернет, Радио, Spotify се Поврзете, Wi-Fi, FM,

Оценката:
DEN 17976.00

Тековен
Во магацинот.

Еден слот CD Player.Мулти-соба музички систем со еден допир стриминг и Hi-Fi звук.Безброј музика извори, вклучувајќи, FM радио, Интернет, радио, стриминг Bluetooth, Wi-Fi конективност.Стриминг услуги, вклучувајќи Музика, Spotify, Napster, и Deezer.Достапни во сопствени орев или hickory дрво бои, како и пијано сјај црна или бела боја.Класичен аларм функционалност : Уживајте во нашиот аналоген часовник на екранот, или да се префрлат на дигитални ако сакате.Двоен независен аларми доаѓаат во комплет со распоред опции, snooze, и тајмерот за спиење – повеќе аларм извор опции вклучуваат Интернет радио, FM, и повеќе.Времето и датумот се ажурира автоматски со Wi Fi конекција.Осум независни мемории : Зачувајте ги вашите омилени станици и извори, и да се потсетиме на нив без оглед на она што извор во кој се наоѓате.Само изберете омилена станица или код со притискање на едно копче и систем сили и игра.Дополнително, "Моите Омилени" обезбедува речиси неограничен простор на омилена Интернет станици.Софтверски ажурирања преку Wi Fi : Лесен, брз, и слободни, чува вашата инвестиција up-to-date.Работи со 802.11 a/b/g/n & 2.4/5 GHz рутери и WPA2.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.