• Обновено
Такаги Т-H3J-DV-N Кондензирање со Висока Ефикасност Природен Гас Затворен Tankless Бојлер, 6.6 Литри во Минута

Такаги Т-H3J-DV-N Кондензирање со Висока Ефикасност Природен Гас Затворен Tankless Бојлер, 6.6 Литри во Минута

Оценката:
DEN 22200.00

Тековен
Во магацинот.

Бескрајни топла вода, На барање употреба, Компактен, Простор за заштеда на енергија, Енергија конзервација.Компјутеризирана безбедносни карактеристики, Без пилот светло да мора да се грижите за.Ги задоволува 2012 SCAQMD Правило 1146.2 за Ултра-Ниски Нокс Емисии.Опис на производот Со гас влезови на 160,000 BTU, Т-H3 J може да произведе доволно топла вода за две купатила во потоплите клими или 1.5 вани во постудено клима.Од Производителот Со гас влезови на 160,000 BTU, Т-H3 J може да произведе доволно топла вода за две купатила во потоплите клими или 1.5 вани во постудено клима.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.