• Обновено
240V 6.5 KW Tankless Инстант Електричен Бојлер за Топла Вода за Греење со Далечински Управувач Дигитален Дисплеј за Домашна Кујна Бања Туш RV Камп за Кампување

240V 6.5 KW Tankless Инстант Електричен Бојлер за Топла Вода за Греење со Далечински Управувач Дигитален Дисплеј

Оценката:
DEN 2349.60

Тековен
Во магацинот.

5 KW(27 A) Мини Flowrate за да ја Активирате : 0.5 V AAA батерија Не се вклучуваат). 1 x Далечински Управувач(1.Номинална Напон : 220 V-240 V. (Многу важно : мора да ги извршите оваа грејач на 240 V Напон).Електричен tankless бојлер е компактен и мини големина, што го прави возможно да се инсталира никаде блиску до штекер и да се избегне енергија отпад. 3 M долги далечински управувач, темп прилагодување е лесна работа. -Мини инстант топла вода во бојлер систем за кујна бања -Мини елегантен изглед, fashionanle и практични. -Мини инстант топла вода во бојлер систем за кујна бања.Цевки, Фитинзи : G1/2".Идеален за кујна, бар, училиште, болница, заедница, коса салон и off-grid, кабини, капење животни, далечински стан. -Напредни безбедносни заштита - Заштита против сува греење и прегревање, спречување на електрична истекување, со авто дефект проверка. -Magnetized вода, инстант топла, само 3-5 секунди водата е топла,нема потреба да се чека. -Magnetized вода, инстант топла, само 3-5 секунди водата е топла,нема потреба да се чека.Стандард Цевка Дел G1/2" приклучок за вода.Коло Прекинувач : 1 x 1-Пол 32 AMP.Водоотпорен Ниво : IPX4.Тоа може да се монтира 360 степени, хоризонтално, вертикално, косо, reversly.Инстант и Доволно Топла Вода, кои се Применуваат со 3 моќ (6. 77℉ да 131℉ да одберете, да изберат најсоодветен температура за вас и вашето семејство.Номинална Моќност и Актуелни : 4.Smart Допир контрола и Плус Далечински Управувач, електрични tankless бојлер доаѓа со дигитален дисплеј & touch control panel така temp прилагодување е лесна работа. 12 AWG бакар премиум моќ кабел. -Константна температура, одржување на повеќето удобно вода temp за вас -Енергетски ефикасни бојлер - зачувување на електрична енергија трошоци, без зрачење, загадување-бесплатно, без издувен гас.Исто така со 3 метри долги далечински управувач, удобен и практичен за употреба. -Константна температура, одржување на повеќето удобно вода temp за вас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.